preskoči na sadržaj

Osnovna škola Čazma

Login
Tražilica
Uspostava sustava razvoja

Točno vrijeme ...

Brojač posjeta

 

web counter
 
Događanja u školi...

 

 

Izdvojeni linkovi

Pravilo donjeg rublja

Sigurnost na Internetu

   Djeca, prijatelji u prometu

Face to face

Monografija

 
             
 

''Znanje je blago koje svog vlasnika svugdje prati.''

« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa
Web stranicu naše škole posjećujem:





Časopis Bug
Vijesti @ Games Master
20.10.2017. 15:00
Boyfriend Dungeon je hack'n'slash s neobičnom premisom
Nezavisni razvojni tim Kitfox Games odlučio je da za svoju sljedeću igru žele omogućiti igračima da započnu odnos sa svojim oružjem

20.10.2017. 13:30
Sid Meier's Civilization III: Complete besplatan na Humbleu
Do sutra navečer možete putem ovog servisa u svoju kolekciju igara besplatno dodati treću igru u strateškom serijalu Civilization

Sportske vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Arhiva naših vijesti

 

Naša web stranica ušla u TOP 10!!!

 

Školski odbor

Popis lektire

Eko kutak

Važni dokumenti

 


    

       

       

 

CARNet Online enciklopedija

  

 

 

 

 

 

 

Slobodno vrijeme ...

      

        

               

              

              

   

       

     

      

       

 

Djelatnici

  

Napomena: Popis djelatnika nije pisan abecednim redom.

RAVNATELJICA PREDMET
Gordana Jančić  v.d. Defektologinja

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE

 
Mirjana Broz računovotkinja
Edita Grošinić tajnica

 

STRUČNI SURADNICI

 
Ana Zoger defektologinja
Miljenko Kovačić  knjižničar
Goran Marinić pedagog

 

NASTAVNIČKO OSOBLJE

        PREDMET         
Josipa Perčec Jurčić Hrvatski jezik
Agneza Anić Tehnička kultura i Informatika
Tanja Antunović Vjeronauk
Andreja Mrazović Razredna nastava
Ivana Barišić Tomšić (zamjena Matko Antolčić) Likovna kultura
Branka Bereković Geografija
Ivana Devčić Engleski jezik
Zrinka Birt Tjelesna i zdravstvena kultura
Nikolina Brajković Draguljić Glazbena kultura
Tamara Brozović Jurišić (zamjena Ana Roth i Nataša Miljanić) Kemija i Biologija
Ivanka Hajduković Razredna nastava
Dijana Ivičić Engleski jezik
Željka Jagodić Razredna nastava
Zdravko Jorgić Razredna nastava
Marija Kapelac Razredna nastava
Dijana Kezele Matematika
Vojislav Klinac Razredna nastava
Mirela Kojić Razredna nastava
Ljiljana Kolar Pantaler Engleski jezik
Đurđica Kušec Matematika
Jelena Križan (zamjena Tatjana Ravlić) Razredna nastava
Suzana Mahmutović(zamjena Antonia Petrić) Vjeronauk
Ivana Moguš (zamjena Sandra Vitko) Priroda i Biologija
Tamara Maturanec Razredna nastava
Ančica Mesar Razredna nastava
Nikolina Huđber Mesar Hrvatski jezik
Helena Far Brkić Geografija
Luka Miklić Tjelesna i zdravstvena kultura
Anita Mikulandra Razredna nastava
Ivana Pavlović Mikulić Vjeronauk
Nikolina Mikušić Hrvatski jezik
Danijela Modrić Razredna nastava
Ivana Moguš (zamjena Ana Roth) Priroda i Biologija
Mirela Molnar Matematika
Luca Novaković (zamjena Marina Matušić) Vjeronauk
Lidija Osman Matematika
Dinka Pirak Razredna nastava
Anita Ivanušec Pocrnčić Povijest
Antonio Šolaja Njemački jezik
  Fizika
Slavka Sabolić Razredna nastava
Danijela Šajtar Engleski jezik
Dragan Šantalab Informatika
Emina Perčec Razredna nastava
Mirjana Tišljarec Razredna nastava
Maja Ravlić Razredna nastava
Marijana Piršić – Tijan Povijest
Antonija Trgovac Razredna nastava
Zorica Kučan Vrlac Razredna nastava
Mirjana Vugić Razredna nastava
Ivana Kosić Hrvatski jezik
Ana Marija Lipak Informatika

 

TEHNIČKO OSOBLJE

 
Stipan Jelić Balta domar
Nedeljka Culeta kuharica
Božica Fištrak spremačica
Božica Funtek spremačica
Ivana Jambrečina kuharica
Goran Jasnić domar
Ankica Molnar  kuharica
Snježana Novosel spremačica
Mara Perković spremačica
Ljiljana Radan spremačica
Nada Sabolić spremačica
Božica Vulama spremačica
Božica Žužić spremačica

preskoči na navigaciju