preskoči na sadržaj

Osnovna škola Čazma

Login
Tražilica
Škola za život

           Škola za život

 

     Uspostava sustava razvoja

 

      I naša škola sudjeluje

         u projektu Drvokod

 

Točno vrijeme ...

Brojač posjeta

 

web counter
 
 

 

https://volimbiologiju.weebly.com/

 

 

____________________________________

 

Web stranica za Prirodu i Biologiju

Učiteljica Ivana Moguš

 

 

PONUDE

 

 

 

Izdvojeni linkovi

Pravilo donjeg rublja

Sigurnost na Internetu

 

 

Face to face

« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Anketa
Sviđa mi se što naša škola sudjeluje ueksperimentalnom programu "Škola za život".




Časopis Bug
Igre - bug.hr
15.10.2021. 12:05
Stubbs the Zombie i Paladins Epic Pack besplatni na Epic Games Storeu
Tjedna smjena besplatnih igara nam u novom krugu donosi nešto stariju akcijsku avanturu Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, kao i ekskluzivni Epic Pack za free-to-play pucačinu Paladins

15.10.2021. 06:00
Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje po sobi i stanu
Ovo je jedna od onih igraćih stolica koja ima želju prisvojiti vašu stražnjicu i više od osam sati dnevno pa se osim radne/igraće stolice može koristiti i kao ležaljka za spavanje, odmor i drugo nemicanje.

Vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 403
Arhiva naših vijesti

 

 

 

 

 

 

 

Priloženi dokumenti:
Sukob interesa.pdf

Popis lektire

Eko kutak

Korisni sadržaji

 

 

 

 

 

 

Raspored informacija 2019./2020.

Poštovani roditelji,

na ovoj stranici  možete  vidjeti raspored individualnih razgovora za vaše dijete kod pojedinih razrednika.

 

      

 

RASPORED INFORMACIJA - PREDMETNA NASTAVA

Razrednik/ca Razred Dan u tjednu Vrijeme
Nikolina Huđber  Mesar 6. a

SRIJEDA (ujutro)

UTORAK (popodne)

10:45 - 11:30

16:30 - 17:15

Tanja Antunović 6. b

PONEDJELJAK (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

8:50 - 9:35

13:55 - 14:40

Marijana Piršić - Tijan 6. c

ČETVRTAK (ujutro)

UTORAK (popodne)

10:40 - 11:25

13:55 - 14:40

Dragan Šantalab 6. d

UTORAK (jutro)

UTORAK(popodne)

9:40 - 10:25

15:40 - 16:25

Ivana Barišić - Tomšić 7. a

SRIJEDA (ujutro)

SRIJEDA (popodne)

11:30 - 12:15

14:45 - 15:30

Luka Miklić 7.b

ČETVRTAK (ujutro)

ČETVRTAK

8:45 - 9:30

15:25 - 16:10

Daria Kos 7.c

PONEDJELJAK (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

9:40 - 10:25

13:05 - 13:50  

         Suzana Mahmutović  7.d

PONEDJELJAK (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

11:30 - 12:20

16:35 - 17:20

Zrinka Birt (Maja Dragić) 8.a

PONEDJELJAK (ujutro)

UTORAK (popodne)

11:30 - 12:15

14:45 - 15:30

Đurđica Kušec 8.b

PONEDJELJAK (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

10:45 - 11:30 18:10 - 18:30
Luca Novaković 8.c    
Nikolina Mikušić (Ivana Kovačević Brkić) 8.d
ČETVRTAK (ujutro)
SRIJEDA (popodne)

12:20 - 13:05

16:30 - 17:15

Mirela Molnar 5.a

ČETVRTAK (ujutro)

PETAK (popodne)

8:45 - 9:30

16:30 - 17:15

Josipa Perčec Jurčić 5.b

SRIJEDA (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

9:35 -10:20

16:30 - 17:15

Ivana Kosić

5.c

SRIJEDA (ujutro)

UTORAK (popodne)

10:40 - 11: 25

14:45 - 15:30

Nikolina Brajković

Draguljić (Zdravko Kolar)

5.d

SRIJEDA (ujutro)

UTORAK (popodne)

 11:30 - 12:15

  15:40 - 16:25             

UČITELJI KOJI NISU RAZREDNICI - RASPORED INFORMACIJA

Ime i prezime učitelja

           

      DAN U TJEDNU                

       VRIJEME     
     
Mirjana Martinjak

PONEDJELJAK (ujutro)

UTORAK (popodne)

11:30 - 12:15

15:40 - 16:25

Matko Antolčić

UTORAK (ujutro)

UTORAK (popodne)

12:15 - 13:00

15:30 - 16:00

Danijela Šajtar

PETAK (ujutro)

PETAK (popodne)

8:45 - 9:30

13:50 - 14:30

Ivana Devčić (Ivana Čanađija)

ČETVRTAK (ujutro)

ČETVRTAK (popodne)

11:30 - 12:15

14:45 - 15:30

Dijana Ivičić

PETAK (ujutro)

ČETVRTAK (popodne)

10:45 - 11:25

13:55 - 14:40

Antonio Šolaja

ČETVRTAK (ujutro)

ČETVRTAK (popodne)

13:10 - 13.55

15:45 - 16:20

Branka Bereković

ČETVRTAK (ujutro)

SRIJEDA (popodne)

9:40 - 10:00

16:30 - 16:50

Kristina Žganjer

UTORAK (ujutro)

ČETVRTAK (popodne)

9:40-10:25

14:45-15:30

Vlasta Hermanović

UTORAK (ujutro)

UTORAK (popodne)

9:40-10:25

15:45-16:30

Tihomir Juretić

SRIJEDA (ujutro)

SRIJEDA (popodne)

10:40 - 11:25

15:45 - 16:30

Igor Modrić    
Dijana Kezele    
Agneza Anić

SRIJEDA (ujutro)

SRIJEDA (popodne)

 

14:45 - 15:30

Tamara Brozović Jurišić                

PETAK (ujutro)

PETAK (popodne)

 

   13:10 - 14:00

    15:45 - 16:30            

Ivana Moguš

UTORAK (ujutro)

SRIJEDA (popodne)

 

10:40 - 11:25

14:45 - 15:30        

     
     

 

 

 

RASPORED INFORMACIJA - RAZREDNA NASTAVA

(matična škola)

 

Razrednik/ca Razred Dan u tjednu Vrijeme
Marija Kapelac 3.a

UTORAK (ujutro)

UTORAK (popodne)

10:35 - 11:25

16:10 - 16:55

Mirjana Tišljarec 3.b

ČETVRTAK (ujutro)

ČETVRTAK (popodne)

 

9:50 - 10:35

15:20 - 16:05

Željka Jagodić 4.a

ČETVRTAK (ujutro)

PETAK (popodne)

10:35 - 11.25

15:20 - 16:05

Andreja Mrazović 4.b

SRIJEDA (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

11:30 - 12:15

14:20 - 15:05

Zorica Kučan Vrlac 1.a

ČETVRTAK (ujutro)

PONEDJELJAK (popodne)

9:50 - 10:35

16:10 - 16:55

Anita Mikulandra 1.b

ČETVRTAK (ujutro) 

PONEDJELJAK (popodne)

9:50 - 10:35

14:20 - 15:05

Antonija Trgovac 2.a

PONEDJELJAK (ujutro)

ČETVRTAK (popodne)

9:50 - 10:35

15:20 - 16:05

Mirela Kojić 2.b    

 




preskoči na navigaciju