preskoči na sadržaj

Osnovna škola Čazma

Login
Tražilica
Uspostava sustava razvoja

Točno vrijeme ...

Brojač posjeta

 

web counter
 
Događanja u školi...

 

 

Izdvojeni linkovi

Pravilo donjeg rublja

Sigurnost na Internetu

   Djeca, prijatelji u prometu

Face to face

Monografija

 
             
 

''Znanje je blago koje svog vlasnika svugdje prati.''

« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa
Web stranicu naše škole posjećujem:





Časopis Bug
Vijesti @ Games Master
20.10.2017. 15:00
Boyfriend Dungeon je hack'n'slash s neobičnom premisom
Nezavisni razvojni tim Kitfox Games odlučio je da za svoju sljedeću igru žele omogućiti igračima da započnu odnos sa svojim oružjem

20.10.2017. 13:30
Sid Meier's Civilization III: Complete besplatan na Humbleu
Do sutra navečer možete putem ovog servisa u svoju kolekciju igara besplatno dodati treću igru u strateškom serijalu Civilization

Sportske vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Vijesti
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Arhiva naših vijesti

 

Naša web stranica ušla u TOP 10!!!

 

Školski odbor

Popis lektire

Eko kutak

Važni dokumenti

 


    

       

       

 

CARNet Online enciklopedija

  

 

 

 

 

 

 

Slobodno vrijeme ...

      

        

               

              

              

   

       

     

      

       

 

Raspored informacija 2017./2018.

Poštovani roditelji,

na ovoj stranici  možete  vidjeti raspored individualnih razgovora za vaše dijete kod pojedinih razrednika.

 

      

 

RASPORED INFORMACIJA - PREDMETNA NASTAVA

Razrednik/ca Razred Dan u tjednu Vrijeme
Luka Miklić 8. a UTORAK 9:40-10:25
Nikolina Huđber  Mesar 8. b ČETVRTAK 11:30-12:15
Marijana Piršić - Tijan 8. c SRIJEDA

10:40-11:25

i

**prva srijeda u mjesecu u 18:00

Tanja Antunović 8. d SRIJEDA 10:40-11:25
Ivana Barišić - Tomšić (Matko Antolčić) 5. a UTORAK 11:35-12:20
Ivana Kosić 5.b ČETVRTAK 9:30-10:30
Anita Ivanušec Pocrnčić 5.c UTORAK 8:45 - 9:35
Suzana Mahmutović (Antonia Petrić) 5.d PONEDJELJAK 10:45-11:30
Zrinka Birt 6.a ČETVRTAK 8:45-9:30
Đurđica Kušec 6.b ČETVRTAK 9:30-10:25
Danijela Šajtar 6.c ČETVRTAK 13:10-13:45
Nikolina Mikušić 6.d ČETVRTAK

10:45-11:30

i

**2. ponedjeljak u mjesecu u 17:00

Lidija Osman 7.a ČETVRTAK

9:40-10:15

i 2. ponedjeljak u mjesecu od 15:00 do 16:00

Josipa Perčec Jurčić 7.b UTORAK 11:30-12:15
Ivana Devčić 7.c ČETVRTAK 14:20-15:05
Nikolina Brajković Draguljić 7.d UTORAK 13:10 - 14:00

 

 

 

RASPORED INFORMACIJA - RAZREDNA NASTAVA

(matična škola)

 

Razrednik/ca Razred Dan u tjednu Vrijeme
Marija Kapelac 1.a UTORAK, 4. sat 16.10 - 17:00
Mirjana Tišljarec 1.b PONEDJELJAK, 3. sat 15: 30 - 16:10
Željka Jagodić 2.a PETAK, 3.sat 15: 30 - 16:10
Andreja Mrazović 2.b ČETVRTAK, 3. sat 15: 30 - 16:10
Zorica Kučan Vrlac 3.a ČETVRTAK, 2. sat 14:10 - 15:00
Anita Mikulandra 3.b ČETVRTAK, 3. sat 15:30 - 16:10
Antonija Trgovac 4.a ČETVRTAK, 3. sat 15:30 - 16:10
Mirela Kojić 4.b ČETVRTAK 17:00

 




preskoči na navigaciju