https://volimbiologiju.weebly.com/
____________________________________
Web stranica za Prirodu i Biologiju
« Veljača 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Poštovani roditelji,
na ovoj stranici možete vidjeti raspored individualnih razgovora za vaše dijete kod pojedinih razrednika.
RASPORED INFORMACIJA - PREDMETNA NASTAVA
Razrednik/ca | Razred | Dan u tjednu - vrijeme |
Nikolina Huđber Mesar | 6. a |
UJUTRO: ČETVRTAK 9:45 - 10:30 POPODNE: UTORAK 13:00-13:45 |
Nikolina Brajković Draguljić | 6. b |
UJUTRO: PONEDJELJAK 9:40 - 10:25 POPODNE: SRIJEDA 14:00-14:45 |
Marijana Piršić - Tijan | 6. c |
UJUTRO: PONEDJELJAK 9:40 - 10:25 POPODNE: UTORAK 14:50 - 15:35 |
Ivana Barišić - Tomšić | 7. a |
UJUTRO: UTORAK 9:40 - 10:25 POPODNE: SRIJEDA 14:50 - 15:35 |
Luka Miklić | 7. b |
UJUTRO: ČETVRTAK 8:45 - 9:30 POPODNE: UTORAK 16:10 - 16:40 |
Daria Kos | 7. c |
UJUTRO: ČETVRTAK 12:25 - 13:10 POPODNE: ČETVRTAK 13:10 - 13:55 |
Ljiljana Kolar Pantaler | 7. d |
UJUTRO:UTORAK 11:35-12:20 POPODNE: UTORAK 15:55 - 16:40 |
Zrinka Birt | 8. a |
UJUTRO: UTORAK 11:35-12:20 POPODNE: UTORAK 14:00 - 14:45 |
Đurđica Kušec | 8. b |
UJUTRO: PETAK 10:45 - 11:30 POPODNE:UTORAK 14:00 - 14:45 |
Marko Kranjc | 8. c |
UJUTRO: PONEDJELJAK 10:45 - 11:30 POPODNE:PONEDJELJAK 15:55 - 16:40 |
Nikolina Mikušić | 8. d |
UJUTRO: PETAK 9:40 - 10:25 POPODNE: UTORAK 14:00 - 14:45 |
Mirela Molnar | 5. a |
UJUTRO: SRIJEDA 10:45 - 11:30 POPODNE: PONEDJELJAK 15:55 - 16:40 |
Josipa Perčec Jurčić | 5. b |
UJUTRO: ČETVRTAK 8:00 - 8:45 POPODNE: PETAK 14:45 - 15:35 |
Ivana Bukovac | 5. c |
UJUTRO: UTORAK 8:45 - 9:35 POPODNE: PONEDJELJAK 15:55 - 16:40 |
Anita Ivanušec Pocrnčić | 5. d |
UJUTRO: PETAK 10:45 - 11:30 POPODNE: UTORAK 16:45 - 17:30 |
UČITELJI KOJI NISU RAZREDNICI - RASPORED INFORMACIJA
Ime i prezime učitelja |
PREDMET |
VRIJEME | |
Anita Špehar |
INFORMATIKA |
UTORAK - smjena RN 9:50 – 10:35 (3. sat) 15:20 – 16:05 (3. sat) |
|
Vlasta Hermanović | FIZIKA |
UTORAK 9: 40 - 10: 25 14: 50 – 15: 35 |
|
Tihomir Juretić | FIZIKA |
SRIJEDA . 9:40 – 10:25 14:50 – 15:35 |
|
Agneza Anić | TEHNIČKA KULTURA FIZIKA |
ČETVRTAK 11:30 – 12:20 12:10 – 12:55 |
|
Ivana Devčić |
ENGLESKI J. |
ČETVRTAK 3. sat (smjena RN) 9:50 – 10:35 ili 15:20 – 16:10 |
|
Danijela Šajtar |
ENGLESKI J. |
ČETVRTAK 12:25 – 13:10 17:35– 18:20 |
|
Lidija Osman |
MATEMATIKA |
PETAK 8:50 – 9:35 14:50 – 15:35
|
|
Tatjana Novaković |
KEMIJA |
PONEDJELJAK 9:40-10:25 14:50-15:35 |
|
Tanja Antunović |
VJERONAUK |
PETAK 9:40 – 10:25 14:00 – 14:45 |
|
Suzana Mahmutović | VJERONAUK |
|
|
Ivan Jagušt | GEOGRAFIJA |
PONEDJELJAK 8:50 – 9:35 (2. sat) 14:00 – 14:45 (2. sat) |
|
Antonio Šolaja | NJEMAČKI JEZIK |
UTORAK 1. / 2. 15:15-16:00 |
|
Luca Novaković | VJERONAUK |
ČETVRTAK - smjena RN 10:45 – 11:30 14:50 – 15:35 |
|
Dijana Ivičić (Martina Martinušić) |
ENGLESKI JEZIK |
Ponedjeljak 1./ 2. 12:20 – 13:05 |
|
Maja Filipović Krog | BIOLOGIJA |
UTORAK 9:40-10:25 SRIJEDA 16:45-17:30 |
|
Anja Horvatinović | INFORMATIKA |
Četvrtak (PŠ Vrtlinska) 09:50 – 10:35 Petak (PŠ Grabovnica) 09:35 – 10:20 |
|
Dalibor Jurina | PRIRODA |
PONEDJELJAK 14:00 -14:45 10:45 - 11:30 |
RASPORED INFORMACIJA - RAZREDNA NASTAVA
(matična škola)
Razrednik/ca | Razred | Dan u tjednu | Vrijeme |
Marija Kapelac | 3.a |
SRIJEDA (ujutro) SRIJEDA (popodne) |
9:00 – 9:35 16:15 – 17:00 |
Mirjana Tišljarec | 3.b |
PONEDJELJAK (ujutro) PETAK (popodne) |
9:50 – 10:35 15:25 – 16:05 |
Željka Jagodić | 4.a |
UTORAK (ujutro) PETAK (popodne) |
8:50 – 9:35 14:20 – 15:05 |
Andreja Mrazović | 4.b |
PETAK (ujutro) PONEDJELJAK (popodne) |
10:40 – 11:25 14:20 – 15:05 |
Zorica Kučan Vrlac | 1.a |
ČETVRTAK (ujutro) ČETVRTAK (popodne) |
8:50 – 9:35 14:20 - 15:00 |
Anita Mikulandra | 1.b |
PONEDJELJAK (ujutro) PONEDJELJAK (popodne) |
8:50 - 9:35 14:20 - 15:05 |
Antonija Trgovac | 2.a |
PONEDJELJAK (ujutro) PONEDJELJAK (popodne) |
9:40 - 10:20 16:10 - 17:00 |
Mirela Kojić | 2.b |
UTORAK ( ujutro) UTORAK (popodne) |
9:40 – 10:20 16:10 – 17:00 |