« Prosinac 2021 »

02.12.2021. 12:10
Titanfall povučen iz prodaje, serveri se gase početkom ožujka
Nakon duge borbe s hakerima i DDoS napadima, Respawn je odlučio priznati poraz i ukloniti Titanfall iz prodaje, dok će serveri za one rijetke koji ga igraju biti dostupni do 1. ožujka

30.11.2021. 12:37
Company of Heroes 3 kreće s multiplayer pre-alpha testiranjem
Ekipa Relica nas je ugodno iznenadila najavom multiplayer pre-alphe nadolazećeg RTS-a Company of Heroes 3 koja kreće danas i imamo je priliku isprobavati do 6. prosinca

A JOURNEY THROUGH THE WATER
Autor: Anita Mikulandra, 15. 6. 2021.

Učenici u dobi  od 7 do 15 godina predstavili su svoje jezero, rijeku ili more svoje zemlje.

Stvorili smo Umjetničku galeriju o "Vodi i umjetnosti", e-knjigu o "Vodi i glazbi", prezentaciju legendi o "Vodi kroz vrijeme".

Na kraju smo stvorili mapu s video zapisima svog posjeta na prekrasnom mjestu uz more, rijeku ili jezero svoje zemlje: mladi turistički vodiči predstavit će to mjesto kratkim rečenicama na engleskom jeziku. Posjetili smo dubine jezera COMO u Italiji. Učenici su uživali u ljepotama jednog od najdubljih jezera u Europi.

Učenici su razvili svoje jezične i ITC vještine. Bolje  su upoznali mjesto u kojem žive. Naučili su promatrati  jezera, rijeke, mora kao inspiraciju za umjetničke radove.

Surađivali su sa učenicima i učiteljima različitih europskih zemalja.

Rezultati našega rada vidljivi su kroz: Umjetničku galeriju o "Vodi i umjetnosti", e-knjiga o "Vodi i glazbi", predstavljanje legendi o "Vodi kroz vrijeme".

Konačni proizvod je  karta s video zapisima posjeta prekrasnom mjestu uz more, rijeku ili jezero u zemlji učenika.

Učiteljica: Danijela Šajtar