Županijska razina smotre LiDraNo održana je 25. 2. 2026., a OŠ Čazma bila je domaćin smotre.
Nakon što su se slegli uzbuđenje i organizacijski dojmovi, želimo spomenuti učenike koji su na smotri predstavljali našu školu.
Učenik Patrik Mladinić (7. d) na smotri je sudjelovao sa samostalnim novinarskim radom pod naslovom Najbolji osnovnoškolski filmaši na jedinstvenoj manifestaciji u Metkoviću. Članovi Povjerenstva za novinarsko stvaralaštvo pohvalili su Patrikov rad.
Učenice Diva Ravlić (6. b), Dorotea Lautar (6. b) i Helena Marinić (6. b) za smotru su pripremile radijsku emisiju pod naslovom Drži koku na oku! Radijska emisija je pohvaljena i predložena za državnu razinu smotre LiDraNo.
Učenica Dorotea Lautar (6. b) na smotri je sudjelovala i u kategoriji literarnog stvaralaštva s radom Dnevnik tjedne deekranizacije. Rad je pohvaljen i predložen za državnu razinu smotre LiDraNo.
Mentorica svim učenicima je učiteljica hrvatskoga jezika Nikolina Huđber.
Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici!


