« Studeni 2021 »

29.11.2021. 13:10
Najprodavaniji naslovi na Steamu (22.11. - 28.11.)
Svježe objavljeni Farming Simulator 22 je prošlotjedni najtraženiji naslov na Steamu, iako većinu ljestvice popunjavaju starije igre na popustima

26.11.2021. 10:10
Epic Games Store dijeli theHunter: Call of the Wild i Antstream - Epic Welcome Pack
Nova smjena besplatnih naslova na Epic Games Storeu donosi simulator lova theHunter: Call of the Wild, kao i vrećicu kovanica koje možete utrošiti na igranje retro igara na Antstream Arcade

Mali knjižničari

Grupu Malih knjižničara u našoj školi čine  učenici viših razreda pod vodstvom školskog knjižničara Miljenka Kovačića. Ponekad u rad uključe i druge zainteresirane učenike škole.

Učenici se u ugodnom druženju upoznaju  s knjižnicom, rasporedom knjiga po  policama, čuvanjem knjiga i izdavanjem knjiga te načinom funkcioniranja šk. knjižnice.  Često sudjeluju u organizaciji obilježavanja važnih tematskih aktivnosti u školi i pri gostovanju važnih gostiju (pisaca, predavača…). Može se reći da ni jedna  školska aktivnost ne prolazi a da se Mali knjižničari ne uključuju svojim radom.