« Rujan 2021 »

26.11.2021. 10:10
Epic Games Store dijeli theHunter: Call of the Wild i Antstream - Epic Welcome Pack
Nova smjena besplatnih naslova na Epic Games Storeu donosi simulator lova theHunter: Call of the Wild, kao i vrećicu kovanica koje možete utrošiti na igranje retro igara na Antstream Arcade

23.11.2021. 18:45
Novo zagrijavanje za Horizon Forbidden West i njegov živi svijet
Ekipa Guerrilla Gamesa nas je podarila novim detaljima o nadolazećem Horizon Forbidden Westu kojeg ćemo imati priliku zaigrati za manje od dva mjeseca na PlayStationu 4 i PlayStationu 5

Likovna skupina

Za rad u skupini likovnjaka 1. - 8. razreda opredjeljuju se oni učenici koji žele razvijati svoj likovni govor i usavršavati svoju vizualnu komunikaciju i vizualnu znatiželju, osjetljivost za stvarnost i probleme koji nas okružuju te originalnost u njihovom rješavanju  likovno-tehničkim sredstvima, odnosno izgrađivati aktivan i stvaralački odnos prema svemu što nas okružuje.

Nema školske priredbe, a da mi nismo u stvaralačkom zanosu vizualnim znakovima i  značenjima osmislili scenografiju i scenskom prostoru podarili skladnost, ritmičnost… Tijekom cijele školske godine vodimo brigu o estetskom izgledu škole, posebno njenom predvorju  te o izložbenim panoima.

Naše voditeljice su: Ivana Barišić Tomšić (5.-8. razred), Mirjana Tišljarec (matična škola 1. - 4. razred) te Tamara Maturanec u PRO Gornji Draganec.