« Prosinac 2021 »

02.12.2021. 12:10
Titanfall povučen iz prodaje, serveri se gase početkom ožujka
Nakon duge borbe s hakerima i DDoS napadima, Respawn je odlučio priznati poraz i ukloniti Titanfall iz prodaje, dok će serveri za one rijetke koji ga igraju biti dostupni do 1. ožujka

30.11.2021. 12:37
Company of Heroes 3 kreće s multiplayer pre-alpha testiranjem
Ekipa Relica nas je ugodno iznenadila najavom multiplayer pre-alphe nadolazećeg RTS-a Company of Heroes 3 koja kreće danas i imamo je priliku isprobavati do 6. prosinca

eTwinning projekt "Na putu dobrote 2/On the path of kindness" u 2. b razredu
Autor: Anita Mikulandra, 23. 11. 2020.

Učenici 2.b razreda uključili su se i ove godine u eTwinning projekt „Na putu dobrote 2 “. Projekt će povećati svijest među učenicima o tome kako mogu napraviti promjenu u svijetu počevši od sebe i dijeljenja onoga što imaju prema drugima. Razlika počinje s ljubavlju prema sebi, a zatim širenjem dobrote. Poticanje i zajednice da se priključi sudjelovanju.
Projekt koji potiče kod učenika, odraslih i svih ostalih u zajednici potrebu dijeljenje dobrih i pozitivnih trenutaka. Cilj projekta je promocija vrijednosti dobrote nizom aktivnosti kojima će se uočiti kako je potrebno samo pogledati oko sebe i uočiti što možemo promijeniti, podijeliti i učiniti drugačije.
Učenici će biti uključeni u tri glavne aktivnosti, stvoriti određeni ishod zadataka (crteži, pokloni, mali darovi, sakupljanje predmeta, knjige / ugovori, prezentacije pomoću dramskih tehnika itd.) i objavljivati i pratiti putem ​ Twinspace -a / razmjenjivanju e-pošte digitalne čestitke kako biste usporedili svoj rad sa ostalim školama koje sudjeluju.
Sve prezentacije aktivnosti i rada na projektu mogu biti u powerpoint / pdf-u,snimljene kamerom ili koristeći neki drugi digitalni trag.

Naše aktivnosti:

Autorice projekta su Sandra Vuk i Snježana Duić.

Učiteljica Anita Mikulandra