Učenici 7. a uključili se u humanitarnu akciju "Djeca Moslavine za djecu Banovine"
Autor: Nikolina Huđber Mesar, 29. 1. 2021.

Učenici 7. a razreda uključili su se u humanitarnu akciju "Djeca Moslavine za djecu Banovine". Akcija je pokrenuta na inicijativu DND-a "Vladimir Nazor" Križ.

Roditelji i učenici su ubrzo nakon potresa izrazili želju za sudjelovanjem u humanitarnoj akciji kako bi svojim vršnjacima na bilo koji način olakšali tešku situaciju u kojoj su se našli. Zajedno s razrednicom odlučili su da će se uključiti u akciju "Djeca Moslavine za djecu Banovine". Pripremili su kutijice iznenađenja za nepoznatog prijatelja ili prijateljicu iz potresom pogođenoga područja. U kutijicu su stavili školski pribor, kozmetiku, sitnicu osobnog karaktera, komad odjeće, nešto od slatkiša i kratko pismo. Svoje kutijice odnijeli su u prostorije DND-a Čazma.

Nikolina Huđber Mesar, razrednica 7. a